Pokaż na mapie

SZUKASZ PRACY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

STANOWISKO: KASJER

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA:
- obsługa klientów punktów przyjmowania zakładów, budowanie dobrych i rzetelnych relacji z klientami
- informowanie klientów o oferowanych przez firmę produktach, ofercie firmy, działaniach marketingowych oraz aktualnych promocjach
- dbanie o odpowiednią ekspozycję oferty
- obsługa kasy fiskalnej

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie średnie
- zaświadczenie o niekaralności
- wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży
- komunikatywność i otwartość
- umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi
- bardzo dobra organizacja pracy
- mile widziane doświadczenie w branży bukmacherskiej

OFERUJEMY:
- stałe wynagrodzenie, dobre i stabilne warunki wynagrodzenia
- pracę w dynamiczniej rozwijającej się firmie
- dobrą atmosferę w pracy

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM LOKALU? CHCESZ POWIĘKSZYĆ SWOJE ZYSKI?

Co oznacza współpraca agencyjna z Superbet?

KORZYŚCI:
1. atrakcyjny dodatek do działalności
2. dodatkowy dochód
3. rozwój własny oraz pracowników
4. rozszerzenie własnej działalności bez nakładów finansowych
5. rozszerzenie potencjalnej bazy klientów
6. interesujące zyski z prowizji
7. codziennie nowe gry i wyzwania

CO DAJEMY:
1. sprzęt IT
2. ekrany do wyświetlania oferty live i zakładów wirtualnych
3. szkolenia
4. artykuły biurowe
5. reklamy/banery zewnętrzne

WARUNKI UMOWY:
1. głównym warunkiem jest chęć rozwoju oraz zaangażowanie
2. agent musi posiadać założoną działalność, lokal (na podstawie umowy najmu/kupna/dzierżawy) oraz miejsce w lokalu, które wydzieli ścianką działową dla zakładów bukmacherskich
3. musi nie zalegać z opłatami składek ZUS, US jak i przedstawić zaświadczenie o niekaralności

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

SZUKAMY PRACOWNIKÓW