Zakłady Live

W naszej ofercie poza zakładami typu Prematch i Wirtualnymi znajdziesz również zakłady typu live.

Ofertę live znajdziesz w każdym Punkcie Superbetu. Wyświetlana jest na specjalnych ekranach, na których poza aktualnymi kursami znajdziesz aktualny wynik meczu, a już wkrótce również graficzny opis meczu lub transmisję na żywo.

Zdarzenia Live, to zdarzenia, w których masz możliwość typowania wyniku przed oraz po rozpoczęciu się zdarzenia,
np: w ofercie zakładów znajduje się m.in. trwające spotkanie tenisowe pomiędzy Rogerem Federerem i Rafaelem Nadalem, w którym 1.set wygrał Roger Federer i w 2.secie 2:1 prowadzi Rafael Nadal. Masz możliwość zawrzeć zakład typując wygraną Rafaela Nadala w całym meczu.

Pamiętaj, że ze względu na specyficzny charakter zakładów Live, wszelkie szczegóły dotyczące kuponu musisz uzgodnić z osobą przyjmującą zakłady przed jego wydrukowaniem. Pamiętaj, że musisz we własnym zakresie na bieżąco kontrolować przebieg spotkania i wynik spotkania. Informacje dotyczące wyniku publikowane przez Spółkę, mają tylko i wyłącznie charakter orientacyjny. Po wydrukowaniu Kuponu, jakiekolwiek zmiany w Zakładzie są niemożliwe, a Kupon nie może zostać anulowany.