Zakłady wirtualne

Zakłady wirtualne, to zdarzenia generowane komputerowo dotyczące sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt, w których masz możliwość typowania wyników będących symulacją realnych wyścigów żużlowych i wyścigów chartów.

Wirtualne wyścigi chartów

Wirtualne wyścigi chartów Wirtualne wyścigi chartów to zakłady, w których obstawiasz wyniki wyścigu chartów, w którym udział bierze 6 psów, ścigających się na torze. Co kilka minut masz możliwość obstawienia nowego wyścigu.
Wirtualne wyścigi chartów Wyścigi te wyróżnia sposób prezentowania samego wyścigu, w którym wykorzystywane są widea nagrane na realnych torach z udziałem prawdziwych chartów. To jednak nadal zakłady wirtualne, w których wynik generowany jest komputerowo.
Wirtualne wyścigi chartówW wyścigach tych możesz obstawić:
Zwycięstwo - który chart wygra wyścig
TOP 2 - czy chart zajmie msc. 1 lub 2
TOP 3 - czy chart znajdzie się na podium
Kolejność w TOP 2 - który chart zajmie 1., a który 2. miejsce

Wirtualny żużel

Wirtualny żużel Wirtualny żużel to wyścig motocykli z udziałem czterech zawodników rywalizujących na torze. Jak każda wirtualna gra zakładów wzajemnych, opiera się ona na prawdziwych wydarzeniach sportowych. Niezwykle szybkie i ekscytujące dwa okrążenia dostarczą szereg emocji oraz wysokich wygranych.
Wirtualny żużel W tym wypadku przebieg wyścigu, w odróżnieniu od wirtualnych wyścigów chartów, prezentowany jest za pomocą animacji komputerowej. W jej trakcie na bieżąco wyświetlany jest stan wyścigu, aktualne czasy zawodników i ich miejsca.
Wirtualny żużel W wyścigach tych możesz obstawić:
Zwycięstwo - który zawodnik wygra wyścig
TOP 2 - czy zawodnik zajmie msc. 1 lub 2
Kolejność w TOP 2 - który zawodnik zajmie 1., a który 2. miejsce Head to Head - kto lepszy z pary zawodników

Zapraszamy do naszych Punktów